Zatrudnię osobę do wsparcia przy dotacjach
- Dodano
- 28.01.2026, 12:17
- Kontakt
- 884700426
Firma poszukuje osoby do wsparcia w realizacji projektów dotacyjnych. Praca polega na przygotowywaniu i kompletowaniu dokumentacji, analizie regulaminów i wytycznych konkursowych, weryfikacji dokumentów oraz kontakcie z klientami i instytucjami zaangażowanymi w proces przyznawania dotacji.
Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości pakietu MS Office, bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności, sumienności oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań. Ważna jest także komunikatywność. Doświadczenie w pracy przy projektach dotacyjnych lub na stanowisku administracyjnym będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest warunkiem koniecznym – zapewniamy wdrożenie i wsparcie merytoryczne.
Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasu w przyjaznej i wspierającej atmosferze, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży oraz realny rozwój kompetencji. Praca w Nowym Targu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail kontakt@tomaszwitek.pl
Napisz wiadomość
